ÇALIŞMA GÜNÜ WEBMASTER OLARAK ÇALIŞIYOR

GÜNÜ VE ÇALIŞMA GÜNÜ WEBMASTER OLARAK ÇALIŞIYOR!

 

Bir masaüstü arka planı olarak resimlerini ayarladıysanız, yalnızca webmaster olarak işinizde güneş, nefes kesici doğa ve geniş manzaralar göreceksiniz. İşiniz binalarda% 99,9, elbette çoğunlukla bilgisayarda oturuyor. Eğer geri sorunlarınız veya sürekli temiz hava isteğiniz varsa, iki kez bir webmaster olarak bir kariyer düşünmelisiniz. Sonuçta, işyerinde web siteleri oluşturmak sizin işinizdir ve bunu sahilde bir kağıt üzerinde kötü bir şekilde yapabilirsiniz.

Temel olarak, büyük bir fark yaratmaz; serbest çalışanın, serbest çalışanın veya çalışanın bir webmaster yararına olarak paranız olsun. Görevler pek farklı değil. Her üçünde bir web sitesi oluşturmak temel görev ve Internet mimarı rolüdür. Bunun için, Javascript veya PHP gibi çeşitli programlama dilleri, aynı zamanda grafik bilgi, ilgili sayfanın tasarımı için çok önemlidir. Bununla birlikte, işiniz sadece web sitesinin oluşturulması, bakım, bakım ve desteklenmesi ile ilgili değildir. Web içeriğinin en iyi şekilde dağıtımını yapmak için böcekleri onarırsınız, güncelleme yapıyor ve anahtar kelimeler kullanıyorsunuz. Ayrıca, aralık analizleri, müşterinin erişim numaralarını işleme ve sunma imkânı sağlamak için iş gününüzün bir parçasıdır.

Serbest çalışan olarak genelde tek başınıza yaparsınız, nadiren tekneye ekstra tasarımcı veya editör grafikleri veya başlıkları oluşturursunuz. Sonuçta, biraz pasta isterler. Şirketler ve acentelerde çok titiz internet siteleri, neredeyse daima bir webmaster olduğunuz farklı departmanların tüm ekipleri tarafından oluşturulur.

Bir webmaster iseniz, birçok beceri birleştirebilir ve web tasarımcılarının yanı sıra web geliştiricilerinin mesleki yaşamlarında yaptıkları görevleri yerine getirebilirsiniz. Bir webmaster olarak, ikisinin de bir kombinasyonudur. Web tasarımcısı da program yapabilir, ancak onun adından da anlaşılacağı gibi odak noktası tasarımda. Web geliştiricisi, web sitelerinin ve web uygulamalarının programlanması ve uygulanması üzerine yoğunlaşıyor ve tasarım konusunda daha az çalışıyor. Bununla birlikte, genel olarak, şirket ne kadar büyük olursa, ilgili çevrimiçi mesleğin görevleri ne kadar spesifik olur. Daha küçük şirketlerde, daha büyük bir şirket ilgili alanlarda bir uzmana sahipken, bir webmaster olarak web tasarımcısı ve web geliştiricisinin görevlerini yerine getirme kuralınızdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

restaurant speyer | heimservice speyer | sesli sohbet